Strona główna > Kultura > Warsztaty

Przepływ - Canciones Medicina. Pięśni które leczą. Warsztat uzdrawiajacych pieśni szmańskich z Ameryki Południowej (Nowe Kawkowo)
Przepływ - Canciones Medicina. Pięśni które leczą. Warsztat uzdrawiajacych pieśni szmańskich z Ameryki Południowej (Nowe Kawkowo)

Cena: od 850zł

Miasto: Olsztyn
Data: 11-08-2018 do 18-08-2018
Pora/godzina: dowolna
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

Razem będziemy uczyć się uzdrawiających pieśni szamańskich, pieśni wywodzących się z Ameryki Południowej i Centralnej. Z każdym wersem, z każdą nutą, będziemy nasycać się miłością, czułością, spokojem, przebaczeniem, spełnieniem oraz duchowym bogactwem.

Poznamy mądrość hinduskich joginek, Majańskich szamanek, buddyjskich mniszek i bezpośredni kontakt z przekazami Matki Ziemi. Jeżeli będziesz chciała, nawiążesz z nimi kontakt i będziesz mogła czerpać z tego Źródła do woli.

Podczas warsztatów będziemy miały czas na pracę grupową i indywidualną. Ćwiczeniami z sound healing, pieśni szamańskich, jogi, tantry, Advaity, śpiewem (intuicyjnym, shamanic, Human Voice), masażem, kojącymi dźwiękami mis, oczyszczającymi umysł kadzidłami oraz mandalami - będziemy uwalniać napięcia z ciała i duszy, aby w ich miejsce napełnić się miłością, spokojem i spełnieniem

Pieśni szamańskie ułożone są w taki sposób, aby podczas nauki i praktyki, ich uzdrawiającymi dźwiękami wzbogacić wszystkie ważne obszary naszego życia.Przebaczenie, akceptacja, poczucie ulgi oraz spełnienie to tylko początek naszej podróży. To właśnie pieśni pomogą nam pokochać siebie w pełni, wzmocnić poczucie własnej wartości i wewnętrznej energii. Dzięki ich uzdrawiającej mocy otworzymy się na nowe możliwości i wyklarujemy naszą misję życiową.

To nie jest warsztat terapeutyczny, ani wokalny. To warsztat “medicina”, całkowicie i kompleksowo zakorzeniony w samej Kreacji i otwierający na Jej przepływ.

Kluczem do transformacji jest zaakceptowanie wszystkiego, takim jakie jest. Spojrzenie na siebie, na wszystko i na wszystkich wokół z miłością. W taki oto magiczny sposób rozpoczyna się najbardziej fascynującą podróż i przygoda Twojego życia.

Może szokują Cię te słowa, ale czy chciałabyś doświadczyć radości, spokoju, spełnienia i szczęścia, niezależnie od okoliczności? Tak, wiem, nie jest łatwo porzucić chęć walki,oceny czy krytyki. Jeśli jednak naprawdę masz już dość i jesteś gotowa, pomogę Ci i przeprowadzę Cię na druga stronę rzeczywistości, gdzie odczujesz spokój i ulgę.

Warsztat rozpoczyna się porannym rozruchem całego ciała, ćwiczeniami opartymi na jodze kobiecej, aby rozbudzić i ‘przepchać’ wszystkie kanały kundalini i rezonatory naszego ciała.

Każdego dnia będziemy uczyć się nowej pieśni przewodniej. Większość pieśni jest po hiszpańsku, ale i polskie wersje będą nam towarzyszyć w tej podróży. Każda pieśń ma na celu nauczyć nas czegoś nowego o nas samych, otworzyć na nowe doznania i wzmocnić naszą wewnętrzną energię.
Będziemy ilustrować codziennie nasze procesy mandalami i tańcem spontanicznym wśród oczyszczających i uzdrawiających aromatów ziół i olejków eterycznych.

Ponieważ pieśni będą w nas intensywnie pracować, abyśmy bezpiecznie i komfortowo przebyły nasza podróż, będzie również przestrzeń na indywidualną sesje/rozmowę z Shankari a także na czas własny i kontakt z przyrodą.
Jeśli masz instrument muzyczny (bębenek, przeszkadzajki, dzwonki etc.), kolorowe stroje, ulubioną muzykę, kredki - koniecznie weź wszystko ze sobą.
Nauczymy się szanować nasze ciało i będziemy celebrować miłość do nas samych i wszystkiego, co żywe.

Powrócimy do ważnych dla naszego szczęścia i powodzenia rytuałów.
Zanurzymy się głęboko w Źródle naszego błogostanu, wśród błogosławieństw naszych Przodków.

Metody pracy:
• sound healing
• zintegrowane techniki głosowe (biały śpiew, voice bandhas, Human Voice, shamanic singing, intuitive singing etc.)
• Gestalt
• Ustawienia Berta Hellingera
• Advaita
• oczyszczanie kopalem i szałwią
• aromaterapia (doTerra)
• szamański trans z bębnem
• hatha vinyasa joga z akcentem na bandhas i pranayamas
• elementy tantry
• arteterapia i mandale
• elementy treningu Grotowskiego

RAMOWY PLAN DNIA:
• 09:00 śniadanie
• 10:00 – 13:30 zajęcia poranne
• 14:00 obiad
• 14:30 czas wolny
• 16:30 – 18:30 zajęcia popołudniowe
• 19:00 kolacja
• 20:00 sesje indywidualne lub/i Sound Healing

MASAŻE SOUND HEALING oraz COACHING HOLISTYCZNY:
podczas całego wyjazdu, istnieje możliwość indywidualnych, niezwykle transformujących sesji energetycznych, dźwiękowych (sound healing) i body work z Shankari.

SZCZEGÓŁY WARSZTATU

________________________________________
TERMIN: 11 - 18.08.2018

ROZPOCZĘCIE 11.08 (sobota), o godz. 18 (kolacja)

ZAKOŃCZENIE 18.08 (niedziela), o godz. 14 (po obiedzie)

MIEJSCE: Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz",
Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU
• 850 zł + koszty pobytu i wyżywienia

CENA POBYTU
• Wyżywienie: 70 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
• Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc
• Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

KONTAKT:
• Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
• Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
• Biuro, tel.: +48 662 759 576
e-mail: kawkowo@tuiteraz.eu
www.tuiteraz.eu

ZAPISY:
1. Konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 200 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 11-18.VIII.2018”.
RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA: BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

Dla przelewów zagranicznych:

BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu wpłaty na konto ośrodka!

W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
________________________________________
PROWADZĄCY

Shankari
Coach, wokalistka, medicine woman. Terapeutka dźwiękiem metodą Petera Hessa oraz certyfikowana instruktorka jogi Yoga Alliance (RYT 200). Magister filozofii, absolwentka teatru “Gardzienic”. Specjalistka w dziedzinie medycyny kobiecej („mujer medicina”). Założycielka The Sound Healing Institute. Terapeutka według metody the Peak States Institute USA. Przemierzyła USA oraz Indie. Od kilku lat studiuje u rdzennych Majów w dżungli na Jukatanie.
Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów, treningów i kursów na całym świecie (Europa, Ameryka Północna i Środkowa od 2001 roku). Wprowadza powiew świeżości, redefiniując paradygmat uzdrawiania poprzez dźwięk, dotyk i ruch. Kontakt z nią jest głęboko transformujący na wielu poziomach życia. Jej pozytywna energia oraz wysokie wibracje pomogą Ci spojrzeć na ważne dla Ciebie sprawy z nowej perspektywy. Spotkanie z nią otworzy nowe możliwości i zainicjuje wiele niesamowitych zmian!
www.thesoundhealinginstitute.com/pl
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:

lubelskie
, Nowe Kawkowo

http://tuiteraz.eu
marta.kamionka@tuiteraz.eu

NewsletterOstatnio dodane