Strona główna > Różności > Warsztaty

Seksualność i jej wartość w życiu kobiety i mężczyzny (Nowe Kawkowo)
Seksualność i jej wartość w życiu kobiety i mężczyzny (Nowe Kawkowo)

Cena: od 800zł

Miasto: Olsztyn
Data: 08-06-2018 do 10-06-2018
Pora/godzina: dowolna
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

Otwarta komunikacja, tak zwane nie omijanie niewygodnych tematów związanych z seksualnością a konkretne wyrażanie swych potrzeb, leków, obaw, a przede wszystkim uświadomienie sobie wartości i znaczenia bliskości i seksualności.
Przełamywanie przekonań starych schematów, czasami przyjętych od rodziców i instytucji... Znalezienie własnego idealnego sposobu na świadome i radosne doznania bez obciążeń, po prostu bycie ze sobą w relacjach - między Kobietą a Mężczyzną.

Seksualność to nie tylko ciało to także dusza. Zatopienie się w sobie, w duszy i dotyk ciał prowadzi do ekstazy. Nie tylko poznanie ciała ale poznanie duszy jest możliwością na seksualność, która nigdy nie będzie nudna . W ten sposób nie wpadniemy w rutynę nawet w wieloletnich związkach i nie będziemy traktować go jako tak zwany obowiązek.


Podczas tego warsztatu będziemy pracować z wieloma aspektami :
• Przejdziemy przez blokady i oczyścimy nasze zranione aspekty, które blokują naturalny przepływ energii seksualnej.
• Uwolnimy gniew i zranione uczucia.
• Pogłębimy relację z esencją kobiety i mężczyzny.
• Połączymy Miłość z Seksualnością.
• Poznamy wewnętrzną kobietę i mężczyznę, a następnie przeprowadzimy z nimi dialog.
• Przyjrzyjmy się lękom, ale także naszym pragnieniem.
• Dostrzeżemy aspekty ciała i duszy .
• Zintegrujemy te dwa aspekty i podniesiemy wibracje przez ćwiczenia i świadomy oddech.

Powrót do Boskiej seksualności czyli zrozumienie i integracja wielu rodzajów seksualności - nie osadzaj bo sam nie chcesz być osadzony...
Nie uciekajmy od nas samych, otwórzmy drzwi do naszej Boskiej Seksualności do Miłości Ciała i Duszy.
Więcej o projekcie Ty i Wszechświat, o Jadwidze Nairze oraz innych jej projektach duchowych na:
• www.tyiwszechswiat.pl
• https://www.facebook.com/tyiwszechswiat/
• https://www.youtube.com/channel/UCxyYolDudOxRjKZRS4SFDVQ

JADWIGA NAIRA O SOBIE

Ja jestem Tobą, Ty jesteś mną. Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie. Przeszłość jako nauczyciel, a nie jako kara. Teraźniejszość jako dar i nauka na przyszłość. Tworzenie na nowo siebie, duma z tego, co już zrobiłam, a nie osąd, czego nie zrobiłam. Patrzę na świat i ludzi i nie widzę tego, co w ich mniemaniu źle zrobili, a podziwiam ich za to, co niosą w sobie. Czasem wygląda to jak małe światełko, które z każdym oddechem się powiększa. Patrząc z tego poziomu, jesteśmy wszyscy sobie równi.
Nigdy się nie poddaję, odwiedziłam miejsca i świątynie, poznałam szamanów z różnych regionów świata, sama zostałam Szamanką. Począwszy przez Syberię, Mongolię, Peru, Egipt, Indie, Hawaje, kraje wysoko energetyczne, aktywowałam starą wiedzę, uśpioną w moim systemie. Duchowy i cielesny rozwój pokazał mi inne poziomy energetyczne i nieograniczone możliwości śpiące w każdym człowieku, a ćwiczenia, zajęcia, warsztaty, począwszy od ruchowych i medytacyjnych (milczących), łączyły mnie z całym Wszechświatem i pozwoliły na powrót do domu. Od tego momentu nie było nigdy tak jak zawsze. Zmieniło się moje patrzenie na cały świat i na to, co nas otacza. Dziękuję wszystkim osobom, które pojawiły się na mojej drodze życia i przypomniały mi, kim naprawdę jestem. Od tego momentu moje życie stało się cudem i świadomą drogą Miłości.

SZCZEGÓŁY WARSZTATU
________________________________________
TERMIN: 8 - 10.06.2018

ROZPOCZĘCIE 8.06 (piątek), o godz. 18 (kolacja)

ZAKOŃCZENIE 10.06 (niedziela), o godz. 15 (po obiedzie)

MIEJSCE: Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz",
Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU
• 800 zł + koszty pobytu i wyżywienia

RABAT
• 700 zł od osoby (przy zgłoszeniu 2 osób - jeśli przyjdziesz z partnerem, przyjaciółką)

CENA POBYTU
• Wyżywienie: 70 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
• Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc
• Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

KONTAKT:
• Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
• Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
• Biuro, tel.: +48 662 759 576
e-mail: kawkowo@tuiteraz.eu
www.tuiteraz.eu

ZAPISY:
1. Konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę 2 zaliczek w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 150 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 8-10.VI.2018”.
BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

Dla przelewów zagranicznych:

BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu wpłaty na konto ośrodka!

W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
6. Zaliczkę za warsztat w wysokości 300 zł prosimy wpłacać na konto:

Jadwiga Pissoke
Nr konta: 62 1910 1048 2110 0005 5412 0001
Deutsche Bank
podając w tytule przelewu: imię i nazwisko, Seksualność i jej wartość
________________________________________
PROWADZĄCY

Jadwiga Naira
Szamanka i uzdrowicielka specjalizująca się w energii transformującej. Terapeutka o niezwykłej wrażliwości. Przebywała 17 lat w Niemczech, jeżdżąc po świecie i pobierając nauki. Zdobytą wiedzę i umiejętności praktykowała prowadząc warsztaty, medytacje i konsultacje między innymi w Haus der Pyramiden.
Pobierała nauki i praktykowała z szamanami z różnych kultur i regionów świata, takich jak Syberia, Mongolia, Peru, Egipt, Indie, Hawaje i innych miejsc wysoko energetycznych. W ciągu tej intensywnej pracy, otrzymała wiele inicjacji takich jak:
• Świętej kobiecości na Syberii
• Mistrza komunikacji ze światami zwierząt, roślin, minerałów i astralnymi na Hawajach
• Attai Yoga i Drzewa życia na Syberii
• Wyświęcenie złotą energią Słońca w Egipcie
• Wyświęcenie na Pumę w Peru
• i wiele innych, których nie sposób tu wymienić.
Aktywowała starą wiedzę, uśpioną w swoim systemie. Ta świadomie wybrana ścieżka rozwoju pokazała inne poziomy energetyczne i nieograniczone możliwości uśpione w każdym człowieku. Od tego momentu zmieniła się jej perspektywa na cały wszechświat.
Uważa, że praca szamana jest równie odpowiedzialna co chirurga. Chirurg operuje ciało fizyczne a szaman operuje duszę. Taka nauka trwa latami, po to by poszerzyć świadomość i zmysły. Ta ścieżka jest też pełna wyzwań, wymaga przebywania w dżungli, w ciemności, w labiryntach, w skałach, w samotności - co budzi doświadczenie śmierci, aktywuje szacunek dla życia i śmieci, akceptację tego odwiecznego cyklu harmonii ze wszechświatem, gdzie energia wschodzącego Słońca jest odrodzeniem błogosławieństwa na nowe życie bez strachu.
Takie przygotowanie dało jej narzędzia i moc do odpowiedzialnej pracy z drugim człowiekiem przy uzdrawianiu duszy.
Po długim czasie wróciła do Polski i założyła szkołę wiedzy szamańskiej Centrum Ty i Wszechświat, gdzie naucza praktycznych umiejętności szamańskich opartych na pracy z energią ciała, duszy i umysłu oraz przekazuje wiedzę ezoteryczną.
Jest autorką wielu warsztatów i medytacji m.in. „Duch i materia razem - dwa potencjały w Jednym”, „Uzdrawianie relacji. Jak tworzyć szczęśliwe relacje”, „Wizja Nowej przyszłości”, „Prawo Rezonansu” i wielu innych. Obecnie jeździ po wielu miastach Polski i dzieli się swoim doświadczeniem i naukami.
Udzieliła wywiadów, które można zobaczyć na jej kanale YouTube oraz innych kanałach telewizji internetowych (poniżej kilka wybranych):
• https://www.youtube.com/channel/UCE2Gc9kB_h4NaVwJ4kG45KA
• https://www.youtube.com/watch?v=TwaRB-sya9U
• https://www.youtube.com/watch?v=a1ezpg2tlY4
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:

warmińsko-mazurskie
, Nowe Kawkowo


marta.kamionka@tuiteraz.eu

NewsletterOstatnio dodane