Strona główna > Kultura > Warsztaty

Wibrujące serce - 7 dniowe tantryczne odosobnienie uzdrawiające (Nowe Kawkowo)
Wibrujące serce - 7 dniowe tantryczne odosobnienie uzdrawiające (Nowe Kawkowo)

Cena: od 1200zł

Miasto: Olsztyn
Data: 09-07-2018 do 15-07-2018
Pora/godzina: dowolna
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

Czy tęsknisz za pogłębieniem akceptacji do samego siebie, poczucia się bardziej kompletnym, puszczeniem poczucia winy i wstydu, wkroczeniem w głęboką intymność, taką która wypełni twoje serce?

Czy jesteś gotowy, aby w pełni powiedzieć życiu TAK?

Czas uświadomić sobie, że jesteś doskonały taki jaki jesteś, i że jest w tobie wszystko, czego potrzebujesz. Wszystko, czego szukasz na zewnątrz siebie, jest już wewnątrz Ciebie i możesz być bezwarunkowa miłością i akceptacją.

Zapraszamy na 7-dniowe odosobnienie tantryczne, które ma na celu doprowadzenie Cię do dynamicznego rozwoju serca, radykalnej autentycznej ekspresji, zaufania, współczucia, przebaczenia i głębszej miłość do samego siebie.

Podczas warsztatu stworzymy bezpieczną przestrzeń uzdrawiającą, aby móc uleczyć twoje zranienia i przekształcić je w promieniującą energię, która pozwoli ci błyszczeć i wyjść poza własny obraz i historię.
Wykorzystamy metody: Medytacji Dynamicznych, Tantrycznej Kriya Yogi, Medytacji w ruchu, Bioenergetyki, Świadomego oddechu, Technik Uwalniania Emocjonalnego, Rytuałów i masaży tantrycznych, Ceremonii kakao. Pomożemy odkrywać, uzdrawiać i zintegrować twoje ukryte aspekty, zrównoważyć kobiece i męskie cechy. Pokażemy jak odpuścić poczucie winy i wstydu, odpuścić kontrolę, i poddać się samemu sobie i życiu. Jak stworzyć wzruszającą intymność, która potrafi dotknąć głębi serca...

Czy zatrzymujesz się w starych wzorcach historii, którą opowiadasz sobie samemu? Czy chcesz się uwolnić od starych wzorców myślenia, czucia i przeżywania swojego życia?Czy chcesz zintegrować więcej szczerości i autentyczności swojego wyrazu w każdej minucie swojego życia? Czy chcesz stworzyć dużo głębsze relacje, które potrafią poruszyć serce?
Czy chciałbyś powiedzieć TAK samemu sobie, wybaczyć sobie i ludziom z przeszłości i teraźniejszości? Czy jesteś gotowy, aby zdobyć dostęp do swojej wewnętrznej wiedzy, połączyć się ze swoją witalnością i wewnętrznym pięknem, jasnością, akceptacją i współczuciem? Zintegrować praktykę bycia i komunikacji, która przyniesie ci czysty kontakt ze swoimi pragnieniami i granicami?

Czy pragniesz doświadczyć głębokiego dającego satysfakcję, odżywiającego i świadomego dotyku? Dawać i przyjmować dotyk, w sposób który jest spełniający, uzdrawiający i poszerzający poczucie siebie?
Czy szukasz sposobu na wyzwolenie się ze starych wyobrażeń o miłości, zmysłowości i tworzeniu relacji? Uwolnienia się z ograniczeń i zaakceptowania życia takiego jakie pokazuje się przed tobą jak i w tobie? Odpuścić wysiłek kontrolowania życia i dać życiu płynąć przez ciebie?

Podczas warsztatu będziemy podnosić naszą wibrację razem jako grupa. Stworzymy potężną i bezpieczną przestrzeń, aby radzić sobie z tym wszystkim co się pojawia, twoim strachem, gniewem, bólem, miłością, pożądaniem, wstydem, poczuciem winy i radością. Poprzez pozwalanie sobie, aby czuć w pełni, nauczysz się jak być przepływie swoich wewnętrznych energii i przestać opierać się życiu, wyjść poza własne ograniczenia, uwolnić się od przeszłości i uleczyć siebie.

Damy ci narzędzia którymi będziesz mógł posługiwać się w życiu codziennym, które pozwolą ci na pozostanie w doświadczaniu życia z chwili na chwilę poza konceptami umysłu. Poprowadzimy cię przez praktykę miłości. Miłości do samego siebie, poddania się, zaufania, wybaczenia płynącego z całego ciała i prawdziwej autentycznej ekspresji.

Te praktyki mają na celu przywrócenie twojej naturalnej w polaryzacji pomiędzy wewnętrzną męskością i kobiecością, osiągnięciu naturalnej wewnętrznej równowagi.Pozwalają uzyskać większą świadomość emocjonalną, aby uleczyć relacje z samym sobą i innymi. Z tego punktu twoja zmysłowość i seksualność będą mogły wypłynąć w bardziej naturalny sposób i uwolnić się poza uwarunkowany wstyd i poczucie winy. To jest czas na to, aby uleczyć twoje serce, twoje związki, twoja seksualność i pozwolić na pełen kontakt z pięknem wewnątrz ciebie.

Narzędzia/Metodologia
Aby połączyć się głębiej ze swoim unikalnym przepływem energii, twoją ucieleśnioną wiedzą i stać się bardziej obecnym w stanie bycia z momentu na moment będziemy używać Medytacji Dynamicznych, Tantrycznej Kriya Yogi, Medytacji w ruchu, Bioenergetyki i Technik Uwalniania Emocjonalnego.
Świadoma praca z oddechem będzie Cię wspierać w doświadczaniu wyższej świadomości, przytomności i obecności, które pozwolą ci na osiągnięcie równowagi między zdrowiem zewnętrznym i wewnętrznym.

Tantryczne Medytacje i praktyki będą ci służyć w tworzeniu relacji z innymi i z samym sobą, aby mogły być pełne intymności i obecności. Pomogą w odpuszczeniu uwarunkowań, byciu w wewnętrznej ciszy i sercu pełnym życia. W połączeniu się z twoją intuicją i zaufaniem poprzez dostęp do twojej wewnętrznej wiedzy zapisanej w ciele.

Autentyczna Komunikacja i Radykalna Szczerość będą użyte, aby przywrócić Cię do pełnej obecności w połączeniu z innymi, aby wziąć pełną odpowiedzialność za swoje doświadczenie i aby odpuścić autodestrukcyjne mechanizmy w umyśle. Praktykować wybaczenie przez całe ciało - sobie i innym. Prosić o to czego naprawdę pragniesz i wyrazić to czego nie chcesz przyjmować.
Dzięki pracy z ustawieniami staniesz się bardziej świadomy uwarunkowanych ról, samoograniczających przekonań i osądów. Wzniesiesz swoją świadomość ponad własną historię, która wciąż jest w tobie żywa i przeszkadza ci w osiągnięciu twojego pełnego wyrazu.

Aby połączyć się głębiej z twoją bezwarunkową miłością i naturalną zmysłowością łączymy świadomy tantryczny dotyk z elementami masażu tantrycznego. Praca z ciałem i masaż będzie wspierał cię w tym, aby w pełni się poddać i wyjść poza winę i wstyd.

Koło Zgody poprowadzić cię do większej klarowności w rolach które automatycznie odgrywasz w intymnych sytuacjach i da ci niesamowite narzędzie do osiągnięcia większej jasności w życiu i wyrażaniu swoich pragnień i granic - jak i do stworzenia większej lekkości, większej ilości zabawy i głębokiej intymności.

Tantryczne rytuały, takie jak Shiva-Shakti Puja, zawierają wiele elementów ze świata tantry: kochający kontakt, obecność, uosobienie Shiva-Shakti w ciele fizycznym, świętość, wiele praktyk przepływu energii z Kriya yogi i tańca. Poprzez doświadczenie przebłysku błogości, obecności i głębokiej intencji rozpoznasz i dostrzeżesz boskość w sobie i innych,
Przepiękna ceremonia kakao i poruszające pieśni medycyny delikatnie otworzą serce i dadzą ci siłę to odczucia współczucia do samego siebie i samo uzdrowienia.

Aby podnieść poziom energii i żywotności i otworzyć nasze ciała każdy dzień zaczynamy od grupowej praktyki Kriya yogi, wejściu w ciało, ruchu lub medytacji w tańcu, pracy z uwalnianiem lub z oddechem.
Dla kogo jest warsztat?

Dla singli, par, początkujących i zaawansowanych, o dowolnej orientacji seksualnej i płci. Dla tych, którzy chcą pogłębić połączenie ze swoją wewnętrzną mądrością i wkroczyć na ścieżkę większej świadomości, wolności i miłości w swoim życiu.

WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!

SZCZEGÓŁY WARSZTATU
________________________________________
TERMIN: 9 - 15.07.2018

ROZPOCZĘCIE 9.07 (poniedziałek), o godz. 18 (kolacja)

ZAKOŃCZENIE 15.07 (niedziela), o godz. 14 (po obiedzie)

MIEJSCE: Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz",
Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU
• 1200 zł + koszty pobytu i wyżywienia

RABAT
• 200 zł przy płatności zaliczki do końca maja

CENA POBYTU
• Wyżywienie: 70 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
• Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc
• Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

KONTAKT:
• Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
• Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
• Biuro, tel.: +48 662 759 576
e-mail: kawkowo@tuiteraz.eu
www.tuiteraz.eu

ZAPISY:
1. Konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 220 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 9-15.VII.2018”.
RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA: BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

Dla przelewów zagranicznych:

BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu wpłaty na konto ośrodka!

W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
________________________________________
PROWADZĄCY

Kachenka ( Katerina Foltova) Naturalna uzdrowicielka wielu ścieżek życia. Urodzona w Czechach. Nauczycielka Hatha i Tantrycznej Kriya Yogi, masażystka Shiatsu Thai, terapeutka oddechu biodynamicznego oddechu i uwolnienia traumy, inicjowana na ścieżkach medycyny roślinnej w plemionach Huichola i Shipibo. Ukończyła aawansowany kurs dla nauczycieli u Nayano Burdine, nauczycielki systemu Ipsalu Tantra Kriya Jogi podążającego za naukami Czerwonej Tantry Osho i Białej Tantry Babadżiego. Posiada inicjację poziomu 1 & 2 Oddechu Kosmicznej Kobry, który przyspieszył u niej uzdrawianie wielu głębokich urazów w sferze seksualności, przynosząc zrozumienie w jaki sposób ma efektywnie korzystać z energii życiowej. Prowadzi warsztaty w Meksyku, Argentynie, na Litwie, w Niemczech, na Węgrzech, w Portugalii i Wielkiej Brytanii.
Katerina otrzymała inicjację na Czerwonej Ścieżce Moon Dance i Poszukiwania Wizji, oraz do licznych ścieżek związanych z roślinami leczniczymi od szamanów w Meksyku i Peru, w tym certyfikat szamańskiej permakultury w Instytucie Paititi w peruwiańskiej Amazonii. Otrzymała inicjację na ścieżce uzdrawiania jako dawca diksa na Uniwersytecie Jedności w Indiach z Ama i Bhagawana. Jest profesorem Yogui Siromani Hatha Joga Sivananda po przeszkoleniu w Indiach, jest certyfikowanym praktykiem koreańskiej akupunktury dłoni, terapii bańkami, masażu shiatsu, a także Reiki Poziom 1 & 2 w Kolegium Medycyny Chińskiej w Londynie. Jest absolwentką kursu masażu tajskiego w Instytucie masażu w Tulum w Meksyku, a także kursu Akro jogi.
„Moja podróż zaczęła się 13 lat temu w Indiach w 21-dniowym procesie Deeksha, gdzie doszło do głębokiego uzdrowienia i zostałam inicjowana jako dawczyni Diksha na ścieżce uzdrawiania. Dopiero po wielu latach pracy z energią, praktyki i nauczania jogi, pracy z oddechem i lekami roślinnymi, po uzdrowieniu siebie, znalazłam ścieżkę Tantry. Starożytnej alchemicznej drogi transformacji poprzez wewnętrzną siłę życia, która pozwala nam połączyć się głębiej z samym sobą, z innymi i ze wszystkimi formami życia. Podczas sesji grupowych dzielę się wiedzą i praktykami oczyszczającymi; narzędziami do odbudowy naszej energii seksualnej, naszych myśli, naszych emocji i przekonań”
www.facebook.com/TempleofDivineSerpent

Michael Kreuzwieser
Jestem badaczem tantry, obecności, głębokich intymnych połączeń, świadomego dotyku, porozumienia, Radykalnej Szczerości i wejścia w ciało. Posiadam głębokie uczucie i miłość do ludzi i do tego by wspierać się nawzajem w tym, aby wyjść poza nasze uwarunkowania i wejść nasze naturalne piękno, pełnię miłości do życia i do innych. Jestem bardzo zaangażowany w wspieranie ludzi we wzrastaniu poza rutynę i przekonania oraz w osiągnięciu wewnętrznego spokoju, ciszy i pełnego autentyczności wyrazu siebie. Tworzę bezpieczną przestrzeń, aby eksplorować Tantrę, głęboką szczerość, zmysłowość, transformujący dotyk i wejście w ciało - aby rozpowszechniać samoświadomość, miłość do samego siebie i przede wszystkim odpowiedzialność za samego siebie. Tego, żeby uświadomić sobie, że jestem twórcą wszystkiego. Mojej radości i mojego cierpienia i że jestem w pełni odpowiedzialny za siebie. Mam głębokie pragnienie, żeby wnieść więcej intymności poza głęboko zakorzenione przekonania. Dać uzdrawiający dotyk i transformującą szczerość Światu. Rdzeniem moich nauk jest samoświadomość i odpowiedzialność, wejście w ciało, autentyczna komunikacja i głęboka intymności.
Uczyłem i integrowałem Tantrę przez kilka lat mojego życia. Uczę tego czym żyję i tego co mi pomaga być bardziej wolnym i żywym. Mam doświadczenie w nauczaniu Somatic Coaching Bodywork od 2011 roku, nazywane metodą Grynberga - potężna praktyka świadomości ciała. Od 2013 roku zacząłem dawać sesje tantrycznego uzdrawiania, staram się docierać dalej do wnętrza siebie i innych wraz z rewolucyjną praktyką Radykalnej Szczerości. Moje końcowe wejście w przestrzeń głębokiego spokoju, zaufania i miłości miało miejsce podczas transformującego warsztatu „Magic of Love” i Radical Honesty. Od tego momentu znalazłem się w procesie nieustannego uczenia się, ekspansji, odpuszczania starego siebie i pozwalania na nieznane. Od 2017r. jestem trenerem Radykalnej Szczerości i nauczycielem Leśnej Yogi, prowadzę transformujące warsztaty i odosobnienia w których łączy razem tantrę, świadomy dotyk i radykalną szczerość.
www.kreuzwieser.org
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:

warmińsko-mazurskie
, Nowe Kawkowo

http://tuiteraz.eu
marta.kamionka@tuiteraz.eu

NewsletterOstatnio dodane