Strona główna > Kultura > Warsztaty

Miłość, związek i seksualność - praktyka intymności (Nowe Kawkowo)
Miłość, związek i seksualność - praktyka intymności (Nowe Kawkowo)

Cena: od 1400zł

Miasto: Olsztyn
Data: 21-07-2018 do 28-07-2018
Pora/godzina: dowolna
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

Pragnienie miłości i energia seksualna są paliwem, które prowadzą nas w kierunku związków. Jednocześnie brak zrozumienia i komunikacji wokół seksu, miłości i relacji nie pozwala nam osiągnąć prawdziwej intymności.
Ten weekend poświęcony jest zrozumieniu i doświadczeniu boskiego tańca dwóch biegunów: męskiego i kobiecego. W jaki sposób energia seksualna zmusza nas do jednoczenia się, aby tworzyć intymne związki? Jakie są różnice manifestujące się u mężczyzn i kobiet oraz możliwości i wyzwania związane z poznawaniem miłości oraz siebie?
Na tym warsztacie zamierzamy zbadać i doświadczyć, jak fundamentalne różnice w męskich i żeńskich ciałach, mózgach i hormonach kształtują nasze zachowanie i wpływają na nasze relacje.
Kiedy rozumiemy i szanujemy te różnice, nie ograniczając się do tego, tworzymy bazę dla zdrowej polaryzacji i miłosnego związku, który daje nam możliwość kochania się nawzajem zgodnie ze starą duchową zasadą: jesteśmy dla siebie lustrami, przez które możemy widzieć siebie jaśniej i nauczyć się kochać siebie głębiej.

NA TYM WARSZTACIE:
• zrozumiesz przekonania i myśli, które masz na temat kobiet i mężczyzn.
• nauczysz się doceniać męski / żeński aspekt w sobie i u innych osób
• zrozumiesz podstawową dynamikę polaryzacji, różnic w seksie, ciele, hormonach, mózgu i zachowaniu.
• nauczysz się prostych i praktycznych narzędzi do radzenia sobie z relacjami w życiu codziennym.
• włączysz do relacji duchowy wymiar oddania, uczenia się i wspólnego wzrostu.
Podzielimy się z Tobą umiejętnościami i praktykami, które pomogą Ci przejść od frustracji, walki lub nawet zranienia w relacji do miejsca uznania, wsparcia i wzajemnego wzrostu. Praktyki te obejmują utrzymywanie żywego połączenia energetycznego, świadomą komunikację i zrozumienie potrzeb i darów partnera.
Warsztat jest przeznaczony dla singli i par. Nie trzeba mieć żadnego wcześniejszego przygotowania.

Warsztat jest tłumaczony z języka angielskiego na polski!
SZCZEGÓŁY WARSZTATU
________________________________________
TERMIN: 21 - 27.07.2018

ROZPOCZĘCIE 21.07 (sobota), o godz. 18 (kolacja)

ZAKOŃCZENIE 27.07 (piątek), o godz. 14

MIEJSCE: Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz",
Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU
• 1400 zł + koszty pobytu i wyżywienia

PROMOCJA
• cena za warsztat wynosi 1200 zł przy płatności zaliczki do 15 kwietnia 2018 + koszty pobytu i wyżywienia

CENA POBYTU
• Wyżywienie: 70 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
• Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc
• Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

KONTAKT:
• Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
• Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
• Biuro, tel.: +48 662 759 576
e-mail: kawkowo@tuiteraz.eu
www.tuiteraz.eu

ZAPISY:
1. Konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 250 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 21-27.VII.2018”.
RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA: BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

Dla przelewów zagranicznych:

BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu wpłaty na konto ośrodka!

W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
________________________________________
PROWADZĄCY

Komala Amorim Sunder
Komala urodziła się w Brazylii i przez dwadzieścia lat mieszkała w Indiach, pracując jako terapeuta w Osho International Meditation Resort. Teraz mieszka w Austrii i podróżuje po całym świecie, dzieląc się swoją pracą. Wieloletnie praktyki medytacyjne, wewnętrzne poszukiwania, a także umiejętność śpiewania połączone z eksploracją tradycji Tantry, Zen, sufizmu, taoizmu, sztuk uzdrawiania i współczesnych nauk o ludzkim umyśle i sercu są podstawą jej pracy.
Komala jest absolwentką Edukacji Artystycznej, szkoliła się z terapii trans-personalnych i medytacyjnych, technik rozwoju i pracy z ciałem: Hara Awareness Massage®; Cranio Sacral Balancing®, Somatic Experiencing® (Peter Levine), Voicing®, Die Before you Die (Umrzeć Przed Śmiercią); Awareness Intensive (Intensywna Świadomość), Satori; Primal therapy and Sexual De-conditioning (Pierwotna Terapia i Odwarunkowanie Seksualne), Essence Work and Chakra Balancing (Praca z Esencją i Równoważenie Czakr), Tai-Chi i Chi-Kung.
Komala opracowała różne kursy dla kobiet i siedmiomiesięczny trening "Przebudzona Kobiecość". Wraz ze swoim partnerem Khushru Gregor Steinmaurerem stworzyli kurs "Seksualność, miłość i związek", odosobnienie "Kochający Związek - dla par" oraz dwuletnie szkolenie z czakr, "Szkolenie dla Życia".
Na jej pracę wpłynęły także nauki Davida Deidy o seksualności i męsko-żeńskiej polaryzacji; Świadome Życie i Umieranie Stephen’a Levine; Dialog Głosowy Hali i Sidry Stone; Przejrzysta Komunikacja Thomasa Hübl’a.
www.komalaamorim.com

Gregor Khushru Steinmaurer
Terapeuta systemowy, Terapeuta Uzdrawiania Traum (wg metody Somatic Experiencing®), nauczyciel medytacji, Doradca Psychospołeczny (Dipl. LSB, Austria), Coach i Facilitator. Wielbiciel zgłębiania i studiowania świadomości i integralnego życia.
Mieszka w Austrii, prowadzi prywatną praktykę, międzynarodowe warsztaty i szkolenia. Szkolił się w różnych metodach i nurtach terapeutycznych, takich jak: systemowa terapia rodzin, doświadczenia somatyczne, konstelacje rodzinne, NLP, praca z ciałem (Bodywork) i masaże, Terapia Pierwotna (Primal Therapy), Intensywna Świadomość (Awareness Intensives), Tybetańskie Uzdrawianie Pulsacyjne (Tibetan Pulsing Healing), doradztwo Zen i Gestalt, Czytanie Energii (Energy Reading),
Dodatkowo ukończył kursy z zakresu traumaterapii z Marianne Bentzen (Terapia neurourazem), Maggie Phillips (terapia z wykorzystaniem Ego) i innych. Przez długi czas intensywnie eksplorował i praktykował różne duchowe tradycje, psychoterapię i pracę z ciałem. Od ponad 15 lat regularnie medytuje i uprawia sztuki walki. Wraz z żoną Komalą Amorim Sunder prowadzi warsztaty w obszarze męskiej / żeńskiej biegunowości i relacji oraz wielostopniowy warsztat "Trening dla Życia" (“Training for Life”). Ważnym elementem jego pracy jest prowadzenie warsztatów dla mężczyzn oraz wspieranie obudzonej i świadomej męskości u mężczyzn.
www.integralbeing.at/en/gregor-k-steinmaurer_en/
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:

warmińsko-mazurskie
, Nowe Kawkowo


marta.kamionka@tuiteraz.eu

NewsletterOstatnio dodane