Strona główna > Edukacja > Warsztaty

Wolność i Miłość. Tantra wewnętrznej esencji serca. Intensywny retreat (Nowe Kawkowo)
Wolność i Miłość. Tantra wewnętrznej esencji serca. Intensywny retreat (Nowe Kawkowo)

Cena: od 1600zł

Miasto: Olsztyn
Data: 09-07-2018 do 15-07-2018
Pora/godzina: dowolna
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

Poprzez miłość i świadomość, tantra akceptuje i przekształca surową dziką energię w niezmierzone możliwości wyrażania seksualności, budowania relacji, uzdrawiania, kreatywności, jasności i wolności. Tantra jest czułym spotkaniem i stopieniem się dwóch polaryzacji: męskiej i kobiecej, ziemskiej i niebiańskiej, wewnętrznej i zewnętrznej, mikrokosmosu i makrokosmosu, miłości i wolności.
Czego możemy się nauczyć i doświadczyć podczas tego warsztatu?

W tej podróży medytacyjnej:
• Będziemy praktykować świadomy oddech, uzdrawianie i medytacje tantryczne, aby wprawić energię w ruch, poszerzyć ją i przetransformować.
• Z miłością i świadomością spotkamy się z męskim i kobiecym pierwiastkiem w nas.
• Z uważnością i otwartym sercem doświadczymy wewnętrznej i zewnętrznej jedności oraz połączymy ją z kreatywną ekspresją siebie.
• Nauczymy się aktywować głębszą warstwę energii i świadomie odżywiać wszystkie aspekty życia w oparciu o 7 czakr: przetrwanie i bezpieczeństwo, przepływ i radość, moc i relacje, zaufanie i miłość, prawda i ekspresja, wgląd i jasność, jedność i wolność.
• Będziemy akceptować, uzdrawiać i odpuszczać trzymanie się sytuacji z przeszłość, aby w pełni móc otworzyć się na chwilę obecną.
• Doświadczymy intymności z samym sobą i z życiem
• Otworzymy się na tajemnicę życia ... w wymiarze mikro- i makrokosmicznym, dzięki alchemicznym narzędziom: Tantrze Vigyan Bhairav, Jodze i Wewnętrznej Mądrości.
• Poznamy praktyczne narzędzia do integrowania swoich przeżyć w codziennym, osobistym życiu, w relacjach i w pracy.
• Wzbogacimy codzienne życie o serdeczną i wrażliwą ścieżkę tantry środka, integrującą wszystkie kolory tęczy / aspekty życia

Kto może dołączyć do tego odosobnienia?
• Single i pary
• Początkujący i doświadczeni
• Wszyscy, którzy chcą żyć w pokoju, zdrowiu, miłości, wolności i szczęściu.

Czy członkowie mojej rodziny mogę przyjść na warsztat ?
Oczywiście. Jednak ważne jest, aby skupić się na swojej wewnętrznej podróży i dać przestrzeń swojemu krewnemu, aby odkrył własną podróż bez Twojej ingerencji.

Czy mogę przyjść tylko jako obserwator?
Nie. Wchodzisz w pełnie doświadczenia z całą swoją totalnością, obecnością i otwarciem.

Jaki jest harmonogram?
Typowy dzień na warsztacie rozpoczyna się od porannej praktyki jogi lub medytacji, a wieczorem jest przestrzeń sensytywna. Będzie czas na kontakt z naturą, relaks, spotkania towarzyskie.

Czy jest to bezpieczna przestrzeń?
Tak, tworzymy bezpieczną, godną zaufania, poufną, wspierającą i medytacyjną przestrzeń do uzdrawiania i poszerzania granic każdego z nas. Będziemy proponować alternatywne praktyki o różnym poziomie intymności. Chodzi głównie o to, by być w bliskości z samym sobą i z życiem.

Czy są to praktyka religijne oparte na wierze?
Nie, nie są. Jest to naukowy proces oparty na naturalnym funkcjonowaniu naszego systemu fizycznego i energetycznego. Proces samo-odkrywania i empirycznego doświadczania. Nic, w co trzeba ślepo /religijnie wierzyć.

Co powinienem przynieść ze sobą?
Oprócz wygodnych luźnych ubrań i białej odzieży (do konkretnych medytacji), przywieź ze sobą także swoją kreatywność, aby móc wyrazić się w muzyce, tańcu, śpiewie, pisaniu, rękodziele, malarstwie...

Gdzie mogę doświadczyć smaku tego warsztatu przed podjęciem zobowiązania na 7 dni?
Na Festiwalu Tantry w Polsce w 2018r odbędą się sesje demo.

Zobacz też zdjęcia z poprzednich intensywnych warsztatów tantry z Anandą:
• https://www.facebook.com/pg/AnandaBeings/photos/?tab=album&album_id=1762564653962563
• https://www.facebook.com/AnandaBeings/photos/?tab=album&album_id=1973066546245705
• https://www.facebook.com/pg/AnandaBeings/photos/?tab=album&album_id=1915233968695630
• https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1727338394151856.1073741846.1576479102571120&type=1&l=93eec4e5f0

W TEJ PODRÓŻY WEZMĄ UDZIAŁ TAKŻE:

Julia

W Indiach spotkała ją głęboka osobista przemiana na wielu poziomach. Jej miłość do jogi, uzdrawiania dźwiękiem, świadomy dotyk oraz taniec błogości pozwalają połączyć alchemię własnej praktyki z inspiracją mistrzów, których spotkała na swojej drodze. Jej sesje są dynamiczne, przepływowe, głęboko odprężające i relaksujące.Widzi oddech nie tylko jako klucz do zdrowego ciała i czystego umysłu, ale również do ścieżki serca i możliwość odblokowania drzwi do nieskończonej przestrzeni spokoju i błogości oraz światła świadomości.

Issa

Mieszka na Bali od 3 lat, od 5 lat regularnie prowadzi warsztaty w Indiach, w wieku 15 lat zaczęła praktykować medytację, a od 10 lat rozwija pracę warsztatową z zakresu szeroko pojętej Sztuki Życia. Jej głęboka energetyczna obecność dopełni całość procesu na subtelnych poziomach. Wsparciem będą esencje wibracji z zestawu tantrycznej iluminacji do pracy na poziomie energii, powstałe z naturalnych komponentów: ziół, kwiatów, kryształów, minerałów oraz kolorów.
Dla chętnych poprowadzi sesje indywidualne do pełnej integracji, dzieląc się swoim doświadczeniem twórczego manifestowania potencjałów w Sztuce Życia. Będzie czuwała nad przebiegiem wydarzenia, oraz asystowała w tłumaczeniu procesu na język polski. Ananda przybędzie do Polski na zaproszenie prowadzonej przez nią Akademii, po tym jak uczestniczyła w jego projekcie w Indiach, inicjując medytację wglądu w rozwój ciała świetlistego. W czasie retreatu poprowadzi Ceremonie Transcendentalnego Oddechu - w celu przebudzenia wizji, połączenia z wewnętrznym uzdrowicielem, uwolnienia starych dysfunkcyjnych wzorców

SZCZEGÓŁY WARSZTATU
________________________________________
TERMIN: 9 - 15.07.2018

ROZPOCZĘCIE
9.07 (poniedziałek), o godz. 18 (kolacja)

ZAKOŃCZENIE
15.07 (niedziela), o godz. 14 (po obiedzie)

MIEJSCE:
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz",
Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU
• 1600 zł + koszty pobytu i wyżywienia
1250 zł przy wpłacie zaliczki za warsztat do 15 maja! • 1250 zł + koszty pobytu i wyżywienia przy wpłacie zaliczki za warsztat do 15 maja!

CENA POBYTU
• Wyżywienie: 70 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
• Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc
• Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

KONTAKT:
• Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
• Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
• Biuro, tel.: +48 662 759 576
e-mail: kawkowo@tuiteraz.eu
www.tuiteraz.eu

ZAPISY:

1. Konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 200 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 9-15.VII.2018”.
RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA: BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

Dla przelewów zagranicznych:

BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu wpłaty na konto ośrodka!

W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.

Bezzwrotną zaliczkę za warsztat w wysokości 600 zł z opisem „imie i nazwisko, Ananda” prosimy wpłacać na konto:

AKADEMIA ŚWIATŁA DUSZY, JASNA 37/7, SZCZECIN
Nr rachunku: 43 1910 1048 2690 8106 5453 0001
Deutsche Bank Polska S.A.

Dla przelewów zagranicznych:
BIC (Swift): DEUTPLPX
IBAN: PL43 1910 1048 2690 8106 5453 0001
________________________________________
PROWADZĄCY

Ananda Kumar

Ananda jest nauczycielem medytacji i uzdrowicielem pracującym z wewnętrzną esencją poprzez ciało, umysł, emocje i energię za pomocą transformujących narzędzi Jogi i Tantry!
Niektóre mistyczne doświadczenia i dalekie wędrówki doprowadziły Anandę do wewnętrznych i zewnętrznych podróży, podczas których w ciągu ostatnich 21 lat badał różne formy jogi, tantry, uzdrowień i przestrzeni energetycznych. Wzrastał na ścieżce tantry pod serdecznym okiem Osho, wdzięczny za doświadczenia i nauki wspaniałych nauczycieli, takich jak Ma Sarita i Swami Hariprem. Został inicjowany przez Baul Guruji Sadhandas’a.
Intuicyjny uzdrowiciel, profesjonalnie przeszkolony przez wspaniałych nauczycieli w świadomych społecznościach Osho i Auroville w różnych formach uzdrawiania poprzez ciało, umysł, emocje i energię: Watsu, Aqua wellness, Refleksologia stóp, Reiki, Uzdrawianie Praniczne (Pranic Healing), Hipnoterapia (Hypnotherapy), Alechmia Dotyku – Rebalancing.
Ponad 7 lat temu Ananda pozostawił zawód architekta, aby dzielić się tantrą, prowadzić warsztaty i szkolenia, poświęcając się szczeremu nauczaniu w Indiach, Wietnamie i Europie. Przypomina ludziom, aby żyli z esencją miłości i wolności wewnątrz i na zewnątrz.

Informacje na temat poprzednich kursów, szkoleń i innych wydarzeń:
• https://www.facebook.com/AnandaBeings/
• https://www.facebook.com/groups/tantralife
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:

warmińsko-mazurskie
, Nowe Kawkowo


marta.kamionka@tuiteraz.eu

NewsletterOstatnio dodane