Strona główna > Różności > Warsztaty

Happy detox. Detox ciała, umysłu i ducha (Nowe Kawkowo)
Happy detox. Detox ciała, umysłu i ducha (Nowe Kawkowo)

Cena: od 490zł

Miasto: Olsztyn
Data: 30-05-2018 do 03-06-2018
Pora/godzina: dowolna
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

To inspiracja, dobra energia i regeneracja, która nie skończy się razem z powrotem do domu. Doświadczysz czystego źródła szczęścia na własnej skórze i trwale zmienisz nawyki, które blokują jego odczuwanie na co dzień.
Dasz sobie przestrzeń na uwagę, troskę, zadbanie o siebie! Będąc w stanie relaksacji dotrzesz do do swojego centrum. Poczujesz siebie w pełni. Czego Ci potrzeba, co Ci nie służy, a co wspiera. Pobudzisz nowe marzenia, inspiracje i wizje. W tym spokoju i ciszy w głowie zobaczysz co Ci gra w duszy i dokąd Cię prowadzi Twoja intuicja. Poczujesz to w ciele, od razu pojawi się w umyśle. Czując więcej, nie dopuścisz do złych decyzji, chorób czy toksycznych ludzi wokół Ciebie.

CIAŁO
Będziesz jeść zdrowe jedzenie i oczyścisz ciało. Poprzez taniec spontaniczny zrzucisz z ciała wszystkie nagromadzone złe emocje.
UMYSŁ
Oczyścisz głowę od natłoku myśli i rozterek. Poczujesz reset umysłu. W tym spokoju i ciszy w głowie ujrzysz przejrzystość i nową inspirację. Zobaczysz co Ci w duszy gra i dokąd prowadzi Cię Twoja intuicja.
DUCH
Będziesz miał przestrzeń i komfort wyrzucenia z siebie zalegających emocji, które ciągną się za Tobą. Poczujesz, że wracasz z duszą lżejszą o 10 kg.

Jeśli masz ochotę się rozwijać, przekraczać swoją strefę komfortu, ten wyjazd jest dla Ciebie. To wydarzenie dla czujących potrzebę oczyszczenia z tego co zalega zarówno w ich ciele, umyśle jak i duszy. Dla tych, którzy pragną być wolni i szczęśliwi!
ELEMENTY WARSZTATÓW:
• Obudź w sobie dziecko - Dorastając i przyjmując na siebie kolejne wzorce i role społeczne oddaliliśmy się od naszego źródła - wewnętrznego dziecka, które ma w sobie autentyczną radość. Żeby wrócić do tego stanu czystej radości będziemy malować ciała i ... ciałem.
• Wyraź siebie - Pełna ekspresja emocji i tego co masz w sobie...czyli taniec spontaniczny. Każdy ruch jest dozwolony… ale musisz dać z siebie 100% autentyczności i flow. Wyrazisz co Ci w duszy gra i uwolnisz blokady ciała, które manifestują się w Twoim życiu.
• Opanuj stres - Warsztaty oddechowe, na których przyswoisz technikę pomocną w sytuacjach stresowych i nie tylko. Regularne stosowanie technik oddechowych zmienia życie na bardziej świadome i szczęśliwe :
Dotknij natury - Żyjąc w dużym mieście oddaliliśmy się od natury. A przecież człowiek szczęśliwy to taki będący w bezpośrednim kontakcie z fauną i florą. Dlatego wyruszymy w las i dotkniemy natury…bliżej.

DLACZEGO?
• uspokoisz umysł od natłoku myśl
• będziesz jadł zdrowo i poznasz proste potrawy
• przeżyjesz długą sesję tańca improwizowanego
• obudzisz w sobie wewnętrzne dziecko i kreatywność
• zrzucisz stres z ciała
• zregenerujesz ciało i umysł
• poznasz techniki oddechowe oraz medytacje
• odpoczniesz od telefonu i cywilizacji
• będziesz blisko natury
• naładujesz akumulatory
W PROGRAMIE:
• wyprawy do lasu
• gry terenowe
• koncert muzyki relaksacyjnej
• warsztaty oddechowe
• warsztaty medytacji i relaksacji
• codzienna yoga
• wyjątkowa impreza z tańcem intuicyjnym
SZCZEGÓŁY WARSZTATU
________________________________________
TERMIN: 30.05 - 3.06.2018
ROZPOCZĘCIE 30.05 (środa), o godz. 18 (kolacja)
ZAKOŃCZENIE 3.06 (niedziela), o godz. 14 (po obiedzie)
MIEJSCE: Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz",
Nowe Kawkowo
CENA WARSZTATU • 490 zł + koszty pobytu i warsztatu
PROMOCJA • cena warsztatu wynosi 390 zł przy płatności zaliczki do 31.03
CENA POBYTU • Wyżywienie: 70 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
• Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc
• Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)
KONTAKT: • Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
• Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
• Biuro, tel.: +48 662 759 576
e-mail: kawkowo@tuiteraz.eu
www.tuiteraz.eu

ZAPISY: 1. Konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 200 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 30.V-3.VI.2018”.
RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA: BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

Dla przelewów zagranicznych:

BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu wpłaty na konto ośrodka!

W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
________________________________________
PROWADZĄCY

Martyna Korzelik - trenerka medytacji i technik oddechowych, organizatorka wyjazdów weekendowych oraz rejsów. Przez wiele lat jako producentka TV stworzyła programy m.in. dla Fox, TLC, Canal+Discovery. Doświadczyła tam dużej dawki stresu i poszukiwała metod na jego redukcję. Od czasu gdy stosowała te techniki, zauważyła istotny wzrost kreatywności, koncentracji, spokoju i szczęścia. Życie z praktykami medytacyjnymi i oddechowymi stało się pełne, harmonijne i pełne ... życia Teraz z ogromną przyjemnością i miłością dzielę się zdobytą wiedzą.

Natalia Stec - instruktorka rekreacji ruchowej, animatorka czasu wolnego, instruktorka terapii uzależnień i współzależniania. W swojej pracy wykorzystuje metody pracy z ciałem oraz terapii ruchem i tańcem. Pasjonatka wszelkich form praktyki: 5 Rytmów, kontakt improwizacja, Gaga, Laban Bartenieff Movement (LBMS), Body Mind Centering (BMC). Obecnie korzystając ze zdobytego doświadczenia organizuje kobiece kręgi, wyjazdy rekreacyjno-taneczne oraz warsztaty rozwojowe.

Anna Krzemień – trenerka yogi. Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego, a z branżą fitness związana jest od ponad 20 lat pracując w Polsce, UK, Irlandii i Nowej Zelandii. Jedna z pionierów fitness w Polsce, szkoleniowiec, prezenter na polskich i międzynarodowych konwencjach fitness. Specjalista od wielu form yogi.

Kacper Rendaszka i Julia Kosa – trenerzy acro yogi. Zgromadzili doświadczenie i wiedzę przekazywaną zarówno przez najlepszych nauczycieli z Polski jak i z zagranicy. Brali udział w wielu warsztatach organizowanych m.in. przez Almuth Kramer, Jeppe Skovgaard, Elad Sadeh. Sami również mieli przyjemność organizować warsztaty oraz luźne spotkania acrojogowego w formie tzw. acrojamów.
Obecnie prowadzimy regularne zajęcia w Szkole Jogi Drzewo Życia we Wrocławiu.

Rita Rakowska – zajmuje się naukową i praktyczną stroną żywności. Bada współczesne trendy w żywieniu człowieka, jakość produktów żywnościowych i wpływ procesów przetwarzania na wartość odżywczą żywności.
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:

warmińsko-mazurskie
, Nowe Kawkowo


marta.kamionka@tuiteraz.eu

NewsletterOstatnio dodane