Strona główna > Muzyka > Koncerty

EKLEKTIK i AVE koncert w Hard Rock Pubie Pamela
EKLEKTIK i AVE koncert w Hard Rock Pubie Pamela

Cena: bezpłatnie

Miasto: Toruń
Data: 22-01-2018
Pora/godzina: 19:00
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

22. stycznia 2018 w Hard Rock Pubie Pamela wystąpią: Eklektik oraz AVE. Oba zespoły współpracują ze sobą od dłuższego czasu . Poniedziałkowy koncert jest jednym z efektów tej kooperacji. Muzycy zapowiadają, że w czasie swoich autorskich setów wyjdą daleko poza ramy standardowych występów. Start godzina 19. Wstęp na to wydarzenie jest wolny.

AVE to porcja solidnej alternatywy, z mocnym przekazem w tekstach i dźwiękach zahaczających o lata 90-te.
Obecnie grupa promuje swój debiutancki album. Kilka piosenek z tego krążka dobrze sobie radzi na radiowych listach przebojów. Zespół zebrał pochlebne recenzje od dziennikarzy. Ma też spore poparcie słuchaczy. Spotkanie z AVE to doświadczanie szczerej energii płynącej od ludzi, którzy chcą wiele przekazać...

Eklektik to mieszanka wybuchowa. Połączenie wszelkiej maści stylów muzycznych zakorzenionych w rockowym zgiełku. Eklektyczny styl jest rezultatem współpracy znanych i doświadczonych muzyków toruńskiej sceny lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych , grających m.in. w Kobranocce, Rejestracji czy Bikini. Nowofalowe zamiłowania klawiszowca, słabość do rocka progresywnego basisty i gitarzysty, smooth jazz’owe klimaty saksofonisty. Wszystkie te elementy składają się na niezwykłą całość. Nieskrępowani modą i powszechnymi trendami w labiryncie dźwięków odnajdują własną, eklektyczną ścieżkę.
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:
HARD ROCK PUB PAMELA
kujawsko-pomorskie
LEGIONÓW 36, 87-100 TORUŃ
566610565
http://www.pubpamela.pl/
hrppamela@gmail.com

NewsletterOstatnio dodane