Strona główna > Różności > Warsztaty

Transformacja poprzez oddech. Dynamiczne uwalnianie napięć - od umysłu do ciała - moduł I
Transformacja poprzez oddech. Dynamiczne uwalnianie napięć - od umysłu do ciała - moduł I

Cena: od 1650zł

Miasto: Olsztyn
Data: 27-02-2018 do 04-03-2018
Pora/godzina: dowolna
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

Nasz naturalny rytm oddechu odpowiedzialny za ilość energii, moc, spontaniczność i kreatywność, jaką dysponujemy, często jest zablokowany z powodu skumulowanego codziennego stresu i trudnych wydarzeń przeszłości oraz budowania mechanizmów obronnych. Powoduje to, że naturalny przepływ energii z dołu do góry zostaje zablokowany, żyjemy nieświadomie odtwarzając przeszłość, odcięci od siebie i ludzi, skazani na ograniczony zestaw strategii życiowych.

Wyjdziemy poza nawyki osobowości, rozpuścimy stres, odzyskamy swoją wolność, moc twórczą, połączenie z ciałem, sercem i duchem. Odblokujemy przepływ energii i połączymy się w pełni ze sobą, innymi i życiem. Uzyskamy to poprzez stopniowe rozbrajanie napięć w ciele, segment po segmencie. Wykorzystamy bioenergetykę A. Lowena, podejście dotyczące traumy Petera Levine'a, somatic experience, sesje oddechowe, liczne medytacje Osho, taniec i dotyk. Nauczymy się technik uwalniania emocji i relaksacji przydatnych w codziennym życiu.

Ten warsztat stanowi fundament dla kolejnych modułów dając wyjaśnienie dla pracy przez oddech i ucząc umiejętności wspierających proces transformacji.

Wszyscy przychodzimy na świat otwarci i we współbrzmieniu za światem. Jednak w toku dojrzewania pod wpływem naszych opiekunów, nauczycieli, społeczeństwa, zostajemy ukształtowani w jeden specyficzny sposób, który pozwala nam się dopasować do oczekiwań otoczenia


Dzięki temu funkcjonujemy doskonale w społeczeństwie, jednak często dzieje się to kosztem utraty połączenia z naszą prawdziwą naturą. Zapominamy o cechach i jakościach, z którymi przyszliśmy na świat i które stanowią naszą prawdziwą esencję, źródło harmonii ze sobą i światem.

W wyniku tego często czujemy się sfrustrowani, oddzieleni od ciała i serca, żyjemy chaotycznie, obciążeni stresem, chronicznym zmęczeniem i chorobami. Odczuwamy brak czegoś, co nie potrafimy nazwać i żyjemy z poczuciem, że „jest coś, co uczyni mnie szczęśliwym, ale nie wiem co”. Zaczynamy projektować to poczucie pełni i szczęścia na pieniądze, władzę lub innych ludzi. Tracimy połączenie z naszą mocą i przestajemy polerować diament, którym jesteśmy.

Tworzymy mechanizmy obronne i pancerz mięśniowy, które są jak tarcza mająca nas ochronić przed chaosem, przeciążeniami i zranieniami. Jednocześnie te obrony nie pozwalają nam czuć i żyć w pełni naszym potencjałem.

W pierwszym module procesu Transformacji przez oddech naszym celem będzie zbudowanie fundamentów na doświadczanie siebie i sprowadzenie energii z umysłu do ciała. Stworzymy bezpieczną przestrzeń, w której możliwe będzie doświadczanie bycia w ciele w sposób naturalny i zrelaksowany. Aby powstały takie warunki, będziemy pracować w sposób delikatny, rozpuszczając napięcia w ciele. Skupimy się na pracy z segmentem ocznym i na gardle. I jak zwykle w naszej pracy uwzględnimy nogi. Ugruntowanie jest niezbędne kiedy pracujemy z poszczególnymi segmentami.

będziemy pracować różnymi technikami uwalniania napięć z poszczególnych segmentów ciała
poczujemy się zdrowsi i bardziej witalni
poczujemy różnicę między byciem w głowie, a byciem w sercu
nauczymy się jak być otwartym na siebie i innych, by przejść z oddzielenia do połączenia z Życiem
poczujemy stan uwolnienia i ekstatyczności, kiedy połączymy się z energią życiową, uwięzioną do tej pory przez nasze mechanizmy i struktury obronne
nauczymy się technik uwalniania napięć w codziennym życiu
będziemy tańczyć i otwierać się na radość życia
poznamy leczące jakości świadomego dotyku i korzyści, jakie przynosi w naszych relacjach
nauczymy się jak być w harmonii z naszym ciałem dzięki medytacjom aktywnym Osho pochodzącym z różnych tradycji, takich jak sufizm, buddyzm, taoizm i współczesnych prowadzonych medytacji
doświadczymy przestrzeni ciszy, w której połączymy się na nowo z Życiem, naszą prawdziwą naturą i przypomnimy sobie kim na prawdę jesteśmy.
Wykorzystamy techniki oddechowe, bioenergetykę, ćwiczenia uwalniające napięcia, aktywne medytacje i inne metody, by otworzyć nasze ciała, rozładować stare napięcia i odnaleźć zapomniany stan naturalnej głębokiej relaksacji.

Warsztat poprowadzi Govind Pushan, certyfikowany terapeuta Osho z ponad 13-letnim stażem i jego zespół.

WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!

SZCZEGÓŁY WARSZTATU

TERMIN:
27.02 - 4.03.2018

ROZPOCZĘCIE 27.II (poniedziałek), o godz. 18 (kolacja)

ZAKOŃCZENIE 4.III (środa), o godz. 14 (po obiedzie)

MIEJSCE:
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz",
Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU
1650 zł

PROMOCJE EN WARSZTATU
1600 zł przy rejestracji i płatności 250 zł zaliczki do 25 stycznia
1500 zł dla osób po min. 2 warsztatach z Pushanem pod warunkiem rejestracji i płatności 250 zł zaliczki do 25 stycznia

CENA POBYTU
Wyżywienie: 70 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc
Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

KONTAKT:
Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
Biuro, tel.: +48 662 759 576
e-mail: kawkowo@tuiteraz.eu
www.tuiteraz.eu

ZAPISY:
Konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyboru noclegu, prosimy o dwie wpłaty w ciągu tygodnia od zgłoszenia ( za warsztat i za pobyt, na dwa oddzielne konta).
Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
Zaliczkę za pobyt w wysokości 250 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 27.II-4.III.2018”.

Tu i Teraz Numer konta:
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
BANK PKO BP

Dla przelewów zagranicznych:

BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu wpłaty na konto ośrodka!
W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.

Zaliczkę za warsztat w wysokości 300 zł (w ciągu tygodnia od zgłoszenia) prosimy wpłacać na konto Quest z opisem: „warsztat oddechowy" 27.II-4.III.2018, imię i nazwisko

Bank Millenium S.A. 00-924 Warszawa, ul. Kopernika
36, 33 1160 2202 0000 0001 1047 7487

Zwrot zaliczek: trzy tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu zaliczki nie są zwracane

PROWADZĄCY

Pushan Govind

certyfikowany terapeuta Osho z ponad 13-letnim stażem. Po wielu latach prowadzenia własnej firmy w Hiszpanii wkroczył na ścieżkę terapii, medytacji, szamanizmu i duchowości uzyskując kompetencje z wielu szkół i modalności. Pushan jest autorem metody łączącej oddech bioenergetyczny i doświadczenia somatyczne, dzięki której pomógł wielu ludziom na ścieżce transformacji odkryć swoje autentyczne ja.

Jego praca koncentruje się na transformacji osobistej głównie poprzez terapię oddechem, doświadczenie somatyczne i medytację. Podróżuje z warsztatami i szkoleniami po całym świecie skupiając się na otwieraniu ciała i uzdrawianiu traum tak, by możliwe stało się odzyskanie dostępu do energii życiowej i znalezienie harmonii między ciałem a umysłem w życiu codziennym. Niektóre z ukończonych przez niego szkoleń to: master breath training, somatic experience (uzdrawianie traum), uzdrawianie relacji, tantra, pomoc psychologiczna, terapie medytacyjne.

Więcej na: http://www.pushan.es
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:

warmińsko-mazurskie
, Nowe Kawkowo


marta.kamionka@tuiteraz.eu

NewsletterOstatnio dodane