Strona główna > Muzyka > Koncerty

Koncert jazzowy
Koncert jazzowy

Cena: 20zł

Miasto: Opole
Data: 03-12-2017
Pora/godzina: 18:00
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

Znakomity trębacz młodego pokolenia i uznany, niekwestionowany mistrz pianistyki jazzowej – Piotr Schmidt i Wojciech Niedziela połączyli swe siły we wspólnym projekcie. Ich twórczość bogata jest w fantastyczne kompozycje, niecodzienne aranżacje, fenomenalne improwizacje i niepowtarzalny klimat!

Po 2 latach koncertowania w całej Polsce ich styl gry skrystalizował się, kompozycje nabrały szlachetności, a intymny nastrój ich muzyki promieniuje niespotykaną głębią przekazu. Projekt dojrzał i nadszedł czas by go utrwalić na płycie. Artyści spotkali się pod koniec czerwca br. w studio nagraniowym i w najlepszych możliwych warunkach stworzyli arcydzieło. Dwanaście niesamowitych i unikatowych kompozycji Wojciecha Niedzieli oraz Piotra Schmidta ukazało się 1 września 2017 roku nakładem wytwórni SJRecords, a pełen znanych i uwielbianych standardów jazzowych koncert 3 grudnia, promować będzie także tę właśnie płytę.

Piotr Schmidt i Wojciech Niedziela oprócz tytułów naukowych mają coś jeszcze. Jest to niezwykła zdolność kreowania takiej muzyki, do której chce się wracać i ciągle przeżywać razem z nimi niesamowite emocje.
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:
Filharmonia Opolska
opolskie
Krakowska 24, 45-075 Opole
774423286
http://www.filharmonia.opole.pl/calendar/event/2017-12-03/18:00/831
b.siwicka@filharmonia.opole.pl

NewsletterOstatnio dodane