Strona główna > Kultura > Warsztaty

Transformacja poprzez oddech
Transformacja poprzez oddech

Cena: od 1400zł

Miasto: Olsztyn
Data: 06-12-2017 do 10-12-2017
Pora/godzina: dowolna
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

Zapraszamy serdecznie początkujących i zaawansowanych na ostatni w tym roku warsztat z serii transformacja przez oddech. Jeszcze raz uwolnimy napięcia pochowane w różnych częściach ciała, udrożnimy przepływ energii i przejdziemy do oddechu tantrycznego. Otworzymy się na delikatny oddech, który uczy akceptacji siebie, miłości i przyjemności. Pogłębimy też zrozumienie procesu transfomacji przez oddech, byśmy mogli być na co dzień we wspierającym kontakcie z naszym zranionym dzieckiem, jego strategiami przetrwania i naszymi dorosłymi zasobami.

Warsztat poprowadzi Govind Pushan, certyfikowany terapeuta Osho z 13-letnim międzynarodowym doświadczeniem. Uzyskując doświadczenie w wielu modalnościach pracy stworzył autorską metodę - dynamiczne uwalnianie napięć - łączącą oddech bioenergetyczny, doświadczenie somatyczne i medytację. Prowadzi warsztaty w Hiszpanii, Włoszech, Chinach, Rosji skupiając się na otwieraniu ciała i uzdrawianiu traum tak, by możliwe stało się odzyskanie dostępu do energii życiowej i odzyskanie kontaktu ze swoim autentycznym ja.

O swojej pracy mówi tak: nasz naturalny rytm oddechu odpowiedzialny za prawidłowy przepływ energii życiowej często jest utrudniony z powodu skumulowanego codziennego stresu i trudnych wydarzeń z przeszłości. Na poziomie fizycznym brakuje nam witalności i rozluźnienia, na poziomie psychicznym nieświadomie odtwarzamy stare mechanizmy funkcjonowania. Dynamiczne uwalnianie napięć jest praktycznym i skutecznym podejściem, które pozwala rozbroić napięcia w ciele segment po segmencie. Łączy wiele sprawdzonych metod pracy: bioenergetykę A.Lowena, podejście dot. traumy P.Levine'a, somatic experience, sesje oddechowe, medytacje Osho.

Metody wykorzystywane podczas procesu:

bioenergetyka
praca z oddechem
somatic experience
transsomatic dialogue
eksploracja archetypów
psychodrama
ustawienia
medytacje aktywne

SZCZEGÓŁY WARSZTATU

TERMIN:
6 - 10.XII.2017

ROZPOCZĘCIE
6.XII (środa), o godz. 18 (kolacja)

ZAKOŃCZENIE
10.XII (niedziela), o godz. 14 (po obiedzie)

MIEJSCE:
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz",
Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU
1400 zł + koszty pobytu i wyżywienia
1200 zł + koszty pobytu i wyżywienia dla osób kontynuujących cykl (udział w min. 2 warsztatach)

PROMOCJA
1200 zł przy płatności zaliczki (200 zł) do 10 listopada (+ koszty pobytu i wyżywienia w Ośrodku)
CENA POBYTU
Wyżywienie: 65 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc

KONTAKT:
Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
Biuro, tel.: +48 662 759 576
e-mail: kawkowo@tuiteraz.eu
www.tuiteraz.eu

UWAGA:
Trzy tygodnie przed zajęciami zaliczki nie zwracamy!!!
W razie zwrotu zaliczki, ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne
ZAPISY:
Konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyboru noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia; brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt;
Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
Zaliczkę za pobyt w wysokości 200 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego "Tu i Teraz" z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: "zaliczka za pobyt 6-10.XII.2017".
UWAGA!!! Zaliczkę za warsztat w wysokości 200 zł (w ciągu tygodnia od zgłoszenia) prosimy wpłacać na konto

Quest z opisem: „warsztat oddechowy" 6-10.XII.2017, imię i nazwisko

Bank Millenium S.A. 00-924 Warszawa, ul. Kopernika 36,

Nr rachunku: 33 1160 2202 0000 0001 1047 7487
RACHUNEK BANKOWY OŚRODKA:
BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
Kod BIC (SWIFT): BPKOPLPW

PROWADZĄCY


Pushan Govind

certyfikowany terapeuta Osho z ponad 13-letnim stażem. Po wielu latach prowadzenia własnej firmy w Hiszpanii wkroczył na ścieżkę terapii, medytacji, szamanizmu i duchowości uzyskując kompetencje z wielu szkół i modalności. Pushan jest autorem metody łączącej oddech bioenergetyczny i doświadczenia somatyczne, dzięki której pomógł wielu ludziom na ścieżce transformacji odkryć swoje autentyczne ja.

Jego praca koncentruje się na transformacji osobistej głównie poprzez terapię oddechem, doświadczenie somatyczne i medytację. Podróżuje z warsztatami i szkoleniami po całym świecie skupiając się na otwieraniu ciała i uzdrawianiu traum tak, by możliwe stało się odzyskanie dostępu do energii życiowej i znalezienie harmonii między ciałem a umysłem w życiu codziennym. Niektóre z ukończonych przez niego szkoleń to: master breath training, somatic experience (uzdrawianie traum), uzdrawianie relacji, tantra, pomoc psychologiczna, terapie medytacyjne.

Więcej na: http://www.pushan.es
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:

warmińsko-mazurskie
, Nowe Kawkowo


marta.kamionka@tuiteraz.eu

NewsletterOstatnio dodane