Strona główna > Edukacja > Warsztaty

Transformacja poprzez oddech. Dynamiczne uwalnianie napięć –od umysłu do ciała.
Transformacja poprzez oddech. Dynamiczne uwalnianie napięć –od umysłu do ciała.

Cena: od 1400zł

Miasto: Olsztyn
Data: 27-09-2017 do 01-10-2017
Pora/godzina: dowolna
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

Zapraszamy początkujących i zaawansowanych na kolejną edycję cyklu transformacji przez oddech. Tym razem skupimy się na sercu i miednicy.
Przyjrzymy się wzorcom porzucenia i odrzucenia, odblokujemy energię serca i otworzymy się na przepływ Miłości. Obudzimy też miednicę - centrum naszej energii, by pełniej cieszyć się zdrową seksualnością i przyjemnością.

Warsztat poprowadzi Govind Pushan, certyfikowany terapeuta Osho z 13-letnim międzynarodowym doświadczeniem i jego asystenci. Uzyskując doświadczenie w wielu modalnościach pracy Pushan stworzył autorską metodę - dynamiczne uwalnianie napięć - łączącą oddech bioenergetyczny, doświadczenie somatyczne i medytację. Podróżuje z warsztatami po całym świecie skupiając się na otwieraniu ciała i uzdrawianiu traum tak, by możliwe stało się odzyskanie dostępu do energii życiowej i odzyskanie kontaktu ze swoim autentycznym ja.

O swojej pracy mówi tak: nasz naturalny rytm oddechu odpowiedzialny za prawidłowy przepływ energii życiowej często jest utrudniony z powodu skumulowanego codziennego stresu i trudnych wydarzeń z przeszłości. Na poziomie fizycznym brakuje nam witalności i rozluźnienia, na poziomie psychicznym nieświadomie odtwarzamy stare mechanizmy funkcjonowania.
Dynamiczne uwalnianie napięć jest praktycznym i skutecznym podejściem, które pozwala rozbroić napięcia w ciele segment po segmencie. Łączy wiele sprawdzonych metod pracy: bioenergetykę A.Lowena, podejście dot. traumy P.Levine'a, somatic experience, sesje oddechowe, medytacje Osho.

Transformacja przez oddech , to cykl warsztatów oddechowych w 2017 roku, które pomogą nam odzyskać witalność, moc, autentyczność, zdolność do czucia i przeżywania życia w pełni. Nasz naturalny rytm oddechu odpowiedzialny za ilość energii, moc, spontaniczność i kreatywność, jaką dysponujemy, często jest zablokowany z powodu skumulowanego codziennego stresu i trudnych wydarzeń przeszłości oraz budowania mechanizmów obronnych. Powoduje to, że naturalny przepływ energii z dolu do góry zostaje zablokowany, żyjemy nieświadomie odtwarzając przeszłość, odcięci od siebie i ludzi, skazani na ograniczony zestaw strategii zyciowych.

Wyjdziemy poza nawyki osobowosci, rozpuścimy stres, odzyskamy swoją wolność, moc twórczą, połączenie z ciałem, sercem i duchem. Odblokujemy przepływ energii i połączymy się w pełni ze sobą, innymi i życiem. Uzyskamy to poprzez stopniowe rozbrajanie napięć w ciele, segment po segmencie. Wykorzystamy bioenergetykę A. Lowena, podejście dotyczące traumy Petera Levine'a, somatic experience, sesje oddechowe, liczne medytacje Osho, taniec i dotyk. Nauczymy sie technik uwalniania emocji i relaksacji przydatnych w codziennym życiu.

Z powodu napięć i stresu w naszym codziennym życiu, jak również wczesnych wydarzeń z dzieciństwa, nieświadomie zgromadziliśmy w naszym ciele ogromną ilość napięć. Bardzo często te napięcia są przyczyną wielu różnych chorób oraz braku energii w naszym życiu.

Dynamiczne uwalnianie napięć jest potężnym skutecznym podejściem, które łączy wiele technik pomocnych w rozładowaniu starych napięć, skurczy i stresu. Pomoże nam stworzyć nową przestrzeń, sharmonizować ciało i umysł. Nasza energia życiowa znowu popłynie wolno, poczujemy się witalni, odmłodzeni i uzdrowieni.

W każdym module pogłebiamy wiedzę o:
• Trzech mózgach
• Wpływie stresu na system nerwowy
• Jak się łączyć z ciałem, uczuciami, odczuciami w ciele (felt sense) poprzez ekspresję
• Jak odzyskać wolność emocjonalną i kreatywność
• Rozróżniać poszczególne segmenty w ciele i różne cechy, które z nimi korespondują
• Nauczymy się jak utrzymywać w równowadze nasz system nerwowy, zarówno w działaniu jak w relaksie i jak doświadczać naturalnego przepływu Qui
• Nauczymy się różnych technik medytacyjnych, ćwiczeń i sekwencji ruchowych, które będziesz mógł wykorzystać w codziennym życiu do samoregulacji
Wykorzystamy techniki oddechowe, bioenergetykę, ćwiczenia uwalniające napięcia, aktywne medytacje i inne metody, by otworzyć nasze ciała, rozładować stare napięcia i odnaleźć zapomniany stan naturalnej głębokiej relaksacji.

Warsztat poprowadzi Govind Pushan, certyfikowany terapeuta Osho z ponad 13-letnim stażem i jego zespół.Govind Pushan, certyfikowany terapeuta Osho z ponad 13-letnim stażem. Po wielu latach prowadzenia własnej firmy w Hiszpanii wkroczył na ścieżkę terapii, medytacji, szamanizmu i duchowości uzyskując kompetencje z wielu szkół i modalności. Pushan jest autorem metody łączącej oddech bioenergetyczny i doświadczenia somatyczne, dzięki której pomógł wielu ludziom na ścieżce transformacji odkryć swoje autentyczne ja.
Jego praca koncentruje się na transformacji osobistej głównie poprzez terapię oddechem, doświadczenie somatyczne i medytację. Podróżuje z warsztatami i szkoleniami po całym świecie skupiając się na otwieraniu ciała i uzdrawianiu traum tak, by możliwe stało się odzyskanie dostępu do energii życiowej i znalezienie harmonii między ciałem a umysłem w życiu codziennym. Niektóre z ukończonych przez niego szkoleń to: master breath training, somatic experience (uzdrawianie traum), uzdrawianie relacji, tantra, pomoc psychologiczna, terapie medytacyjne.
Więcej na: http://www.pushan.es

WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!


DATA: 27.IX-1.X.2017
ROZPOCZĘCIE: 27.IX o godz. 18 kolacją (środa)
ZAKOŃCZENIE: 1.X o godz. 14 obiadem (niedziela)

MIEJSCE: Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”,Nowe Kawkowo
CENA WARSZTATU: 1400 zł + koszty pobytu i wyżywienia
RABAT: cena wynosi 1200 dla osób kontynuujacych cykl (min. 2
Warsztaty z Pushanem Govindem)
PROMOCJA: 1200 zł przy zgłoszeniu i płatności zaliczki do 15 sierpnia
(+ koszty pobytu i wyżywienia w Ośrodku)

CENA POBYTU: wyżywienie 65 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
noclegi – w zależności od standardu od 32 zł do 85 zł za noc;
ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/ warsztatowe

KONTAKT: www.tuiteraz.eu, kawkowo@tuiteraz.eu
biuro: 0662759576
Jacek Towalski 0602219382,
Maja Wołosiewicz - Towalska 0606994366,

MIEJSCE: Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”,
Nowe Kawkowo www.tuiteraz.eu


ZAPISY:
1. konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
2. dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyboru noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia; brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt;
3. wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
4. zaliczkę za pobyt w wysokości 250 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 27.IX-1.X.2017”.
Trzy tygodnie przed zajęciami zaliczka nie będzie zwracana.
W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne.
Numer konta: 92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
BANK PKO BP

5. Zaliczkę za warsztat w wysokości 200 zł (w ciągu tygodnia od zgłoszenia) prosimy wpłacać na konto Quest z opisem: „warsztat oddechowy" 27.IX-1.X.2017, imię i nazwisko

Bank Millenium S.A. 00-924 Warszawa, ul. Kopernika 36,
33 1160 2202 0000 0001 1047 7487
Zwrot zaliczek: trzy tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu zaliczki nie są zwracane
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:

warmińsko-mazurskie
, Nowe Kawkowo
784404555

marta.kamionka@tuiteraz.eu

NewsletterOstatnio dodane