Strona główna > Różności > Warsztaty

Warsztat tańca orientalnego – wytańcz swoja kobiecość
Warsztat tańca orientalnego – wytańcz swoja kobiecość

Cena: od 450zł

Miasto: Olsztyn
Data: 14-09-2017 do 17-09-2017
Pora/godzina: dowolna
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

Dlaczego mówimy, że niektóre kobiety są mniej, a niektóre bardziej kobiece? Na czym polega sekret kobiecości i co się na niego składa? Kobiecość ma wiele twarzy. Każda z nas jest inna, wyjątkowa, ale seksowna kobieta to przede wszystkim taka, która dobrze się czuje we własnym ciele.

Taniec orientalny pozwala zaprzyjaźnić się ze swoim ciałem – biodrami, brzuchem, kręgosłupem i pośladkami. Rozbudza kobiecość i pewność siebie.
W rytm orientalnej muzyki mamy możliwość wyrażenia własnego ja i swoich emocji. Spotykamy się ze swoją radością, spontanicznością i dzikością, a także zmysłowością i seksualnością.

Nie trzeba umieć tańczyć, żeby móc wziąć udział w tych warsztatach. Będziemy ruszać się w sposób intuicyjny, dostosowany do własnych możliwości. KAŻDA KOBIETA POTRAFI ZATAŃCZYĆ TANIEC BRZUCHA! A jeśli myśli, że nie potrafi, to tylko do momentu zanim nie usłyszy rytmów orientalnej muzyki i nie zobaczy innych kobiet, które swobodnie wpuszczają ruch w swoje biodra. Przyjdź na warsztat i odważ się odczuć swoją kobiecość w pełni!


W programie:
• rozbudzanie swojej kobiecości poprzez taniec i ruch
• doświadczanie swojej seksualności w tańcu
• odkrywanie własnego wymiaru kobiecości
• praca nad mniej akceptowanymi przez siebie częściami ciała
• praca z emocjami: złością, smutkiem, radością itd.
• joga
• ćwiczenia rozciągające
• relaksacje
• masaże
• krąg kobiet

Czym jest taniec orientalny?
Taniec orientalny zawiera w sobie różne formy tańca brzucha oraz Bollywood.
Współczesny taniec brzucha to forma tańca charakteryzująca się ogromną różnorodnością stylistyczną, na którą wpływ ma kultura kraju, w którym jest tańczony. Podróżując po całym świecie można spotkać wiele różnych tancerek orientalnych, a każda z nich będzie swoim tańcem opowiadać inną historię. Może to być taniec dynamiczny, kolorowy i energiczny albo bardzo zmysłowy, emocjonalny i seksowny.
Bollywood (indyjski taniec fimowy) jest połączeniem klasycznych tańców indyjskich z tańcem brzucha i latino. Jest barwny, piękny, ma w sobie dużo gracji i dynamiki. Bollywood jest bardzo energiczny, angażuje wszystkie części ciała, począwszy od głowy, aż po stopy. Dzięki temu daje świetny trening mięśniom i modeluje sylwetkę. Taniec ten to język ciała i miłości, wyzwala pozytywne emocje i dodaje energii.
Co wziąć ze sobą na warsztat?
Taniec orientalny tańczymy boso. Proponuję wziąć ze sobą krótki top odsłaniający brzuch lub dopasowany T-shirt, długą spódnicę lub sportowe spodnie. Potrzebna będzie również chusta do tańca brzucha oraz chusta na głowę do Bollywood. Na zajęcia jogi przyda się mata do jogi i sportowy strój.PROWADZĄCA:
Katarzyna Gwiazdowska
Tancerka i nauczycielka tańca orientalnego, psycholog, psychodietetyk, certyfikowany nauczyciel metody Soul Body Fusion®. Dyplomowana trenerka rozwoju osobistego Instytutu Świadomego Życia Ewy Foley, absolwentka Szkoły Trenerów Ośrodka INTRA. Specjalizuje się w holistycznej pracy nad rozwojem osobistym: poprzez ruch, pracę z ciałem, z emocjami i ze świadomością.
Prowadzi m.in. kręgi kobiet, warsztaty tańca, warsztaty holistycznego oczyszczania organizmu, profilaktyki stresu, komunikacji interpersonalnej, kursy Soul Body Fusion®, jogę i sesje oddechowe. W głębi serca tancerka, na zewnątrz praktyczna organizatorka, regularnie medytuje, czasem śpiewa. www.kasiagwiazdowska.com


DATA:
14-17.IX. 2017

ROZPOCZĘCIE:
14.IX. o godz. 18 kolacją (czwartek)

ZAKOŃCZENIE:
17.IX. o godz. 14 po obiedzie (niedziela)

MIEJSCE:
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”, Nowe Kawkowo www.tuiteraz.eu

CENA WARSZTATU: 450 zł

CENA POBYTU:
wyżywienie 65 zł dziennie ( 3 posiłki wegetariańskie)
noclegi- w zależności od standardu od 32 zł do 85 zł za noc

UWAGA:
ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/ warsztatowe

RABATY:
Cena early bird 350 zł (przy wpłącie zaliczki do 15.VIII)

KONTAKT:
www.tuiteraz.eu, kawkowo@tuiteraz.eu ,
biuro: 0662759576
Jacek Towalski 0602219382,
Maja Wołosiewicz - Towalska 0606994366,

ZAPISY:
1. konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
2. dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyboru noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia; brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt;
3. wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
4. zaliczkę w wysokości 150 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 14-17.IX.2017”.
Dwa tygodnie przed zajęciami zaliczka nie będzie zwracana.
W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne.
Numer konta: 92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
BANK PKO BP
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:

warmińsko-mazurskie
, Nowe Kawkowo
784404555

marta.kamionka@tuiteraz.eu

NewsletterOstatnio dodane