Strona główna > Edukacja > Warsztaty

ŚCIEŻKA OTWARTEGO SERCA
ŚCIEŻKA OTWARTEGO SERCA

Cena: bezpłatnie

Miasto: Jawor
Data: 05-08-2017 do 14-08-2017
Pora/godzina: dowolna
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

ŚCIEŻKA OTWARTEGO SERCA
CZYLI JAK ZAMIENIĆ NIE – W – MOŻLIWE?

Jacek Borowicz, Kornelia Popek, Paweł Trzciński
oraz gość specjalny Jolanta Misiarz

05 - 14 sierpnia 2017 r. w Muchowie k/Jawora (dolnośląskie)

XXIV wakacyjne warsztaty z Akademią Życia


Powiedz - za czym tęsknisz? Czego pragniesz na tym etapie życia? Być może chcesz poczuć się bardziej włączona/-ny w nurt życia, chcesz poczuć się żywą częścią rodziny, grupy, świata, życia? Być może chcesz doświadczać większej akceptacji, chcesz poczuć się przyjęta/-ty w całości taka/taki jaka/jaki jesteś – właściwa/-wy, wystarczająca/-cy? A może chcesz uwolnić się od uwarunkowań i uwikłań przeszłości, od wrażenia utknięcia w schematach i poczucia bezsilności? Może chcesz doświadczać tego, że to od Ciebie zależy jakość twego życia, że jesteś twórcą i skutecznym wykonawcą zmian jakich pragniesz? Być możesz chcesz stanąć w samym sercu życia – chcesz poczuć jego swobodny i miarowy rytm.

W tym roku zapraszamy Ciebie na specjalny XXIV warsztat Akademii Życia, w trakcie którego razem z nami wstąpisz na Ścieżkę Otwartego Serca:

• Poprzez praktykę hatha jogi, świadomego oddychania (rebirthing) oraz tańca spontanicznego i tańca w kręgu:
- odblokujesz dostęp do swego serca pogłębiając kontakt ze wszystkimi emocjami,
- będziesz doświadczać życia w pełni, w całej gamie wrażeń, barw, dźwięków, smaków i zapachów, otwierając się na swobodny przepływ energii życiowej,
- odpoczniesz i uwolnisz się od nagromadzonego stresu.

• Poprzez pracę metodą ustawień systemowych - działając dzisiaj, tu i teraz, zmienisz postrzeganie swojej przeszłości - a dzięki temu:
- zrobisz to, co możliwe aby rozwiązać problemy zakorzenione w przeszłości i zyskasz wolność zostawiając za sobą to, co musi pozostać częścią twojej historii
- zyskasz poczucie lekkości i swobodę ruchu w tworzeniu swego życiu tu i teraz,
- poprzez akceptację i przyjęcie do serca swojej historii uzyskasz pełniejszy dostęp do ukrytych dotąd bogactw twego rodu – dostęp do zasobów, talentów, możliwości, które są Twoim dziedzictwem.

• Poprzez wizualizację i głęboką relaksację z muzyką medytacyjną zawierającą dźwięki synchronizujące półkule mózgowe oraz ustawienia w przyszłości (FPL) skomunikujesz się ze swoją podświadomością, dzięki czemu:
- uświadomisz sobie i rozwiążesz blokujące Ciebie wewnętrzne konflikty wartości, zasad i celów życiowych,
- zintegrujesz rozmaite aspekty siebie, tak aby zgodnie współpracowały w realizacji świadomych.

Nasz ramowy program obejmuje całodniowe zajęcia rozwojowe:
zajęcia poranne (ok. 1.5 godz. przed śniadaniem), poświęcone głównie pracy z ciałem (w szczególności hatha joga) oraz 2 bloki zajęć: przedobiednich i popołudniowych (ok. 4 godz. i ok. 3 godz.) obejmujące warsztaty grupowe, na których poprzez prace i ćwiczenia w grupie oraz pracę indywidualną możesz podejmować swoje osobiste, rozwojowe tematy. Natomiast wieczory to czas swobodnego relaksu (taniec w kręgu, słuchanie muzyki gongów i mis tybetańskich, śpiewy, oglądanie spadających gwiazd ze szczytów okolicznych skał). W trakcie pobytu zawsze rezerwujemy czas na wyjście na spacer czy dłuższą wycieczkę w okolice pełne magicznych miejsc tak, aby wędrując wśród pól, lasów, prastarych wulkanów Parku Krajobrazowym „Chełmy” zaczerpnąć energii żywiołów ziemi, wody, powietrza i ognia. Znajdziemy czas by rozluźnić się, zrzucić napięcia zgromadzone przez ostatnie tygodnie, miesiące, a może i lata.


Opłaty:
1) całodzienne warsztaty: 1040 zł lub 940 zł od osoby w przypadku pary. Rabat 100 zł dla osób po raz kolejny uczestniczących w wakacjach z Akademią Życia. Rabat 50 zł przy wpłacie zaliczki do końca maja 2017,
2) zakwaterowanie i pełne wyżywienie (mięsne lub wegetariańskie): 720 zł,
3) ubezpieczenie NW: 20 zł.


Zapisy: Agnieszka Jurko, agnieszka@agnieszkajurko.pl, tel. 501 625 528.

Pełna informacja o warsztacie i o prowadzących:
http://www.agnieszkajurko.pl/akademia-zycia-menu/842-wakacje-akademia-zycia-2017.html
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:
Agnieszka Jurko
mazowieckie
, Warszawa
501625528
http://www.agnieszkajurko.pl
agnieszka@agnieszkajurko.pl

NewsletterOstatnio dodane