Strona główna > Kultura > Warsztaty

Decoding "Wszystkie moje związki" Przekonania dotyczące małżeństwa, miłości, kobiet , mężczyzn -trudne relacje ze Sobą i bliskimi; (Nowe Kawkowo)
Decoding

Cena: od 550zł

Miasto: Olsztyn
Data: 23-06-2017 do 25-06-2017
Pora/godzina: dowolna
Ilość osób: dowolna
Opis propozycji:

W Życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu" – Dalajlama

Decoding to uświadomienie sobie wzorca zachowania oraz sposobu, w jaki wzorzec jest realizowany w codziennym życiu i jakie są tego skutki.

Czy masz udany związek ? Czy udajesz , że jest udany?
Jakie schematy powtarzasz w związkach?
Czy mówisz, że chcesz być w związku, ale w nim nie jesteś ?
Czy to na pewno prawda, że wybierasz bycie samemu ?
Czy czujesz się akceptowany?
Czy naprawdę masz szacunek do kobiet czy mężczyzn?
Czy szanujesz siebie w relacjach z innymi?
A jaki masz związek z samym Sobą?
Czy czujesz się ze sobą dobrze?
Czy sam chciałbyś być w związku partnerskim z kimś takim jak Ty?

Jeśli któreś z tych pytań sobie czasami zadawałeś to może warto sprawdzić co i kto miał na to wpływ, dlaczego tego doświadczyłeś? A może nadszedł czas aby to już zmienić, aby stworzyć nowy obraz tamtych wydarzeń poprzez zrozumienie i akceptację? Może już warto docenić siebie i swoją wartość, aby zacząć życie w nowej jakości, w prawdziwym partnerstwie ze Sobą i z innymi.


Na warsztatach "Wszystkie moje związki" sprawdzisz jakie masz przekonania i wzorce myślowe nabyte w dzieciństwie dotyczące mężczyzn, kobiet, małżeństwa, seksu. Przyjrzysz się prawdziwym relacjom z Twoimi rodzicami, rodzeństwem, przyjaciółmi i dziećmi, a przede wszystkim z samym sobą. Dowiesz się, jakie masz podświadome negatywne przekonania na temat miłości i związku, i dasz intencję zmianom. Popatrzysz na związek małżeński swoich rodziców i odkryjesz, że byli Twoimi pierwszymi nauczycielami relacji pomiędzy kobietą i mężczyzną, a także zobaczysz jaki to miało wpływ na całe Twoje dorosłe życie. A w sytuacji jeśli nie miałeś pełnej rodziny zobaczysz, w jaki sposób realizujesz ten wzorzec.

Przypomnisz sobie pierwsze przygody miłosne. Twoje uniesienia, ale także porażki i odrzucenia; pierwsze randki lub ich brak. Relacje z nauczycielami, którzy byli autorytetami, kolegami z podwórka i będziesz przypominać sobie słowa, które mocno zapadły w pamięci, a które przekonały Cię, że jesteś "głupi, niepotrzebny i nie zasługujesz na miłość". Będziesz zdziwiony, że to pamiętasz.
Przyszliśmy na świat żeby doświadczać- z bagażem spraw do załatwienia i w środowisko, które miało nam pomóc. Uwierzyliśmy we wszystkie historie opowiedziane i pokazane przez najbliższych, przyjęliśmy je jako swoje prawdy i zgodnie z nimi żyliśmy. Ale czas się obudzić! Odkryć to czego nie byliśmy świadomi i zmienić swoje przekonania o sobie i swoim życiu. Wzmocnić w nas to co piękne.

Wystarczy:
1. Odkryć jaki powielamy wzorzec - ponieważ zmienić można tylko to co sobie uświadamiamy, że gramy.
2. Podjąć decyzję o chęci zmiany.
3. Uświadomić sobie, że powielanie czyjegoś wzorca i realizowanie go w swoim życiu nie przynosi nam korzyści, a zamiana go na bardziej wspierający spowoduje, że wrócimy do wewnętrznej radości i spełnionego życia.

Decoding jest metodą, która:
- pozwala na odkrycie przekonania,
- uświadamia, w jaki sposób wzorzec realizowany jest w codziennym życiu,
- prowadzi do zmiany negatywnego nawyku myślowego.
Skutkiem tego procesu jest głęboka i pozytywna przemiana życiowa.
Decoding jest metodą, która łączy różne techniki pracy z umysłem i emocjami, m.in. hawajskie mapy relacji i komunikacji, metodę skojarzeń techniką kończenia zdań Nathanela Brandena, arte-terapie, uwalnianie emocji poprzez bycie obserwatorem Davida R. Hawkinsa oraz inne drogi, służące samopoznaniu i doskonaleniu własnego rozwoju osobistego.
Jest metodą autorską, która powstała w trakcie osobistych doświadczeń oraz kilkunastoletniej praktyki coachingowej z ludźmi wychodzącymi z negatywnych wzorców myślowych.

Jeżeli w tym momencie dzieje się w Twoim życiu coś co powoduje, że jakiekolwiek Twoje związki są niesatysfakcjonujące- przyjdź i uświadom sobie tego przyczynę, a potem to przetransformuj.
Jeżeli czujesz, że przez wiele lat kontynuujesz jakiś wzorzec swojej rodzinny i jesteś już tym zmęczony- przyjdź i uwolnij się od niego. Zapraszam.


Jadwiga Sartys
Mam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy nad własnym rozwojem. Z pasją pomagam sobie i innym w docieraniu do blokujących wzorców myślowych i przekonań. Moim darem jest skuteczne docieranie do zakodowanych w podświadomości dawno zapomnianych historii. Robię to poprzez luźną rozmowę, uważne słuchanie i prowokacyjne zadawanie pytań oraz grę w skojarzenia, dzięki czemu każdy sam odkrywa i zamienia swoje wzorce.
Doświadczyłam m.in.:
Tańca Hula, Rytuałów Huny na Hawajach, jogi, Tantry Miłości, tanga, chodzenia po żarach, Swetlodge’a, żywienia w/g Pięciu Przemian, rebirthingu, ustawień Helingerowskich, arteterapii, spotkań z szamanami z Peru, ze Starszyzną Babć, lotów na paralotni, malowania obrazów Vedic Art, warsztatów rozwoju osobistego oraz wyjazdu z dziećmi z domu dziecka do Eurodisneyandu i robienia dzieciom zabaw choinkowych, wręczania paczek świątecznych i doświadczania ich wielkiej radości.
Odkryłam swoją pasję. Stworzyłam własną metodę docierania do negatywnych przekonań i wzorców myślowych którą nazwałam Decoding. Metoda ta powstała z połączenia wielu technik których nauczyłam się na warsztatach i kursach nauczycielskich i cieszę się, że mogę się nią dzielić. Więcej na www.decoding.pl

Wywiady z Jadwigą Sartys w Telewizji Niezależnej: http://www.decoding.pl/Linki/

Opinie po warsztacie Decodingu:
"To pierwsza metoda, która dała tak szybkie i pozytywne skutki w moim życiu. Polecam wszystkim, którzy szukają skutecznych i szybkich rozwiązań w swoim życiu."
Jarek

„Głębokie emocje i odkrycia, towarzyszące rozmowom z Jadwigą są zawsze dla mnie potwierdzeniem, że metoda
jest niezwykle skuteczna, a ulga i spokój, będące efektem sesji są wyraźnie odczuwalne.”

DATA:
23-25.VI. 2017

ROZPOCZĘCIE:
23.VI o godz. 18 kolacją (piątek)

ZAKOŃCZENIE:
25.VI o godz. 14 obiadem (niedziela)

MIEJSCE:
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”, Nowe Kawkowo www.tuiteraz.eu

CENA WARSZTATU:
550 zł

CENA POBYTU:
wyżywienie 65 zł dziennie ( 3 posiłki wegetariańskie)
noclegi- w zależności od standardu od 32 zł do 85 zł za noc
UWAGA:
ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/warsztatowe

RABATY:
50 zł zniżki dla uczestników, którzy wpłacą zaliczkę w terminie do 31 maja 2017

KONTAKT:
www.tuiteraz.eu, kawkowo@tuiteraz.eu ,
biuro: 0662759576
Jacek Towalski 0602219382,
Maja Wołosiewicz - Towalska 0606994366,

ZAPISY:
1. konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
2. dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyboru noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia; brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt;
3. wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
4. zaliczkę w wysokości 250 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 23-25.VI.2017”.
Dwa tygodnie przed zajęciami zaliczka nie będzie zwracana.
W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne.
Numer konta: 92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
BANK PKO BP
Opinie korzystających z propozycji: Dodaj swoją opinię Dodaj swoją opinię


Dane kontaktowe:

warmińsko-mazurskie
, Nowe Kawkowo
784404555

marta.kamionka@tuiteraz.eu

NewsletterOstatnio dodane